مشاوره رایگان

۲۹ کارشناس حقوقی آنلاین هستند.
۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰

  نوع مشاوره:

  با ارسال اطلاعات بالا، موافقت خود را جهت دریافت تماس و پیامک اعلام می‌کنم.

  تغییرات شرکت

  استعلام برند

  قبل از ثبت برند و تکمیل اظهارنامه برند، باید حتما استعلام بگیرید نام مورد نظرتان قبلا ثبت نشده باشد، استعلام برند تا حدود زیادی مشخص می کند برند مد نظر شما در طبقه فعالیت تان ثبت شده یا نه، در صورتی که ثبت شده باشد باید از نام دیگری برای کسب و کار خود استفاده نمایید زیرا در هر صورت به علت تشابه، برند شما رد شده و ثبت نخواهند شد بنابراین علاوه بر هزینه، زمان شما هم از دست می‌رود، با توجه به اینکه از سال ۱۴۰۰ هر شخص فقط ۱ اظهارنامه برای برند می تواند ثبت کند و هر شرکت ۲ تا، بنابراین استعلام نام تجاری مورد نظرتان قبل از ثبت، امری عاقلانه می باشد.

  استعلام برند

  مزیت‌های استعلام نام تجاری

  • یافتن نام مالک برندها
  • صرفه جویی در زمان
  • صرفه جویی در هزینه
  • استعلام نام های تجاری که به نام خودتان یا شرکت تان می باشد.
  • آشنایی با طبقات برند
  • مشاهده دیگر برندهای ثبت شده در حوزه کاری خودتان

  قوانین ثبت نام و علامت تجاری در ایران به گونه ای می باشد که از برندهایی که قبلا ثبت شده است به خوبی محافظت کند و امکان هر گونه سوء استفاده را از دیگران سلب می کند. در ثانی تشخیص اینکه چه نامی در یک زمینه فعالیت قابلیت ثبت دارد یا خیر برای افراد غیر متخصص همواره پر از چالش و دشواری می باشد. بنابراین استعلام دقیق یک نام تجاری نیازمند فردی متخصص با تجربه کافی در این زمینه می باشد.

  برای مشاوره رایگان استعلام و ثبت برند، می توانید با شماره ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰ ویا کلیک بر روی اینجا، با مشاوران تهران ثبت تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ اقدام نمایید، همچنین می توانید با پر کردن فرم مشاوره ی سریع در هر زمان از شبانه روز، منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

  همین حالا تماس بگیرید