با تشکر، پیام شما به تهران ثبت ارسال گردید.
مشکلی در ارسال پیام رخ داد، لطفا مجددا تلاش نمائید. از ایجاد مشکل متاسفیم

اطلاعات تماس

آدرس: تهران، میدان ونک، نبش خیابان ونک، برج اداری آسمان، طبقه ششم، واحد ۶۰۱ الی ۶۱۱

تلفن : ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰

موبایل: ۰۹۲۱۳۴۹۶۳۶۳

اخذ ایزو

 ایزو، یک سازمان غیردولتی جهانی در ژنو است، که وظیفه تدوین و صدور استاندارهای بین المللی را دارد و البته به هیچ دولت و یا ارگانی وابسته نیست. این سازمان متشکل از موسسه های ملی استاندارد حدود 160 کشور از کلیه مناطق دنیا می باشد. وظیفه اصلی (ISO) توسعه استانداردها و فعالیت های مرتبط در جهان است. هدف سازمان بین المللی استاندارد سهولت تبادلات بین المللی کالا و خدمات، بهبود همکاری در محدوده علمی، فنی، اطلاعاتی و فعالیت های اقتصادی و حمایت از تولید کننده و مصرف کننده می باشد.

این سازمان در زمینه ها و موضوعات مختلف، هزاران استاندارد را تهیه و تدوین کرده است که شرکتها برای اثبات تعهد به جامعه و مشتریان خود، از این علائم بر روی محصولات خود استفاده می کنند.

هر یک از علامت های استاندارد بصورت کدی تعریف شده است که مرتبط با موضوعی می باشد. مثلا iso9001 به موضوع مدیریت کیفیت در یک شرکت اشاره دارد و یا iso 14001 تعهد شرکت به محیط زیست را ثایت می کند. Haccp  نشان دهنده کیفیت مواد غذایی تولیدی یک شرکت و سلامت آنها است و هزاران تعریف دیگر که بسته به موضوع شرکت می تواند اتخاذ شود.

چرا باید iso دریافت کرد؟

شرکت ها و موسساتی که برای دریافت ایزو اقدام می کنند، خود را به جامعه و مشتریان متعهد می دانند و تلاش می کنند که علاوه بر اینکه خدمات خود را متناسب با شرایط بین المللی استاندارد ارائه کنند، محصول و خدمتی را ارائه نمایند که منطبق با خواسته مشتریان و خود سازمان باشند. این شرکت ها موارد زیر را به مشتریان خود تعهد و اثبات می کنند:

  • بررسی همه جانبه تولیدات و محصولات خود بر اساس اهداف و برنامه های مشخص و سیستماتیک
  • شفافیت در تولیدات و خدمات با تعیین شاخص های موثر و مشخص
  • جلوگیری از دوباره کاری به دلیل اینکه فرآیند های تعریف شده و راه های مشخص تعریف شده دارند
  • تعهد در کاهش هزینه های تولید
  • اعتماد و اطمینان داخلی سیستم و شروح وظایف و مسئولیت های داخلی مشخص
  • تعهد به مدیران شرکت ها و مشتریان خارجی دیگر
  • تعهد به مصرف کننده و تامین خواسته های انها با اندازه گیری رضایت مشتریان بصورت مرتب و برنامه ریزی شده
  • ایجاد توان رقابتی بالا با سایر رقبا ودر راستای تعالی و توسعه تولیدات و خدمات ملی

تفاوتی ندارد شما به دنبال کدام یک از استاندارد های ایزو باشید. وقتی شرکت شما از استانداردهای مشخص و تعریف شده سازمان بین المللی استاندارد بهره مند باشد بزرگترین تعهد را به جامعه و مشتریان خود داده اید. مشتریان با دیدن نشان های استاندارد بین المللی بر روی محصولات و خدمات شما به کیفیت و تعهد شما واقف می شوند.

شما با اخذ مشاوره از مشاوران و متخصصان حقوقی،به راحتی می توانید برای دریافت ISO اقدام کنید. از این رو ما در مجموعه موسسه حقوقی تهران ثبت با مشاران آموزش دیده و کلای باتجربه در زمینه پیاده سازی استاندارد های بین المللی ایزو آماده خدمت رسانی هستیم. کافی است با شماره گیری 02143902000 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

همین حالا تماس بگیرید