تغییرات شرکت

اطلاعات تماس

آدرس: تهران، میدان ونک، نبش خیابان ونک، برج اداری آسمان، طبقه ششم، واحد ۶۰۱ الی ۶۱۱

تلفن : ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰

موبایل: ۰۹۲۱۳۴۹۶۳۶۳

هرگاه دو یا چند نفر به منظور هدفی خاص و یا کسب سود با هم همکاری می کنند، یک شرکت را تشکیل داده اند. حال، افراد به منظور اعتبار بخشیدن به کار خود و همچنین جلب اعتماد کارفرمایان، سرمایه گذاران و … می توانند کسب و کارشان را به صورت رسمی ثبت نمایند که به این کار ثبت شرکت گفته می شود. در حقیقت، می توان گفت با تأسیس و ثبت شرکت، شخصیت حقیقی افراد به شخصیت حقوقی تبدیل می شود. در پی این اقدام، شرکت می تواند از مزایایی همچون استفاده از تسهیلات بانکی، معاملات سودآور، اخذ نمایندگی های داخلی و بین المللی، امکان تبلیغات به صورت گسترده، کسب اعتبار و اعتماد بیشتر از سوی مشتریان و مزایای دیگری برخوردار شود.

انواع شرکت ها:

بر اساس قانون تجارت در ایران، ۷ نوع شرکت داریم.

۱. شرکت با مسئولیت محدود
۲. شرکت سهامی(سهامی عام و سهامی خاص)
۳. شرکت نسبی
۴. شرکت تضامنی
۵. شرکت های مختلط سهامی
۶. شرکت های مختلط غیر سهامی
۷. شرکت های تعاونی

هر کدام از انواع شرکت ها، برای ثبت و فعالیت، قوانین خاص خود را داشته که برای اطلاع از آن ها، می توانید با شماره گیری ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰ با مشاوران حقوقی ما تماس گرفته و به صورت رایگان اطلاعات کافی را کسب کنید.

مراحل ثبت شرکت:

قبل از اقدام به ثبت انواع شرکت بهتر است که از شخصی آگاه و باتجربه مشاوره بگیرید تا چالش های پیش رو برای شما کمتر شده و هر چه راحت‌تر و سریع‌تر به نتیجه برسید.

برای اطلاع شما از روند کلی ثبت انواع شرکت برخی از مراحل مهم کار را در ادامه آورده ایم.

  • انتخاب شریک
  • تعیین موضوع فعالیت
  • نوع شرکت
  • انتخاب نام مناسب برای شرکت
  • تعیین میزان سرمایه اولیه
  • اعلام آدرس و کدپستی معتبر محل فعالیت شرکت

برای توضیحات بیشتر در مورد انواع شرکت متناسب با کسب و کار شما و همچنین اطلاعات کامل تر در مورد مراحل ثبت شرکت و مدارک و زمان مورد نیاز برای این کار، می توانید با کلیک بر روی اینجا، با مشاوران تهران ثبت تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ اقدام نمایید، یا فرم مشاوره ی سریع را پر کرده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

همین حالا تماس بگیرید