مشاوره رایگان

۲۹ کارشناس حقوقی آنلاین هستند.
۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰

  نوع مشاوره:

  با ارسال اطلاعات بالا، موافقت خود را جهت دریافت تماس و پیامک اعلام می‌کنم.

  تغییرات شرکت

  ثبت برند

  داشتن برند یا نام تجاری برای کسب و کار، به طرز چشمگیری می تواند فروش کالا یا خدمات شما را افزایش دهد، زیرا وجه تمایز کالا و خدمات شما از دیگر محصولات همانا یک نام زیبا خواهد بود که معرف کیفیت مورد نظر مشتری می باشد، شما می توانید به راحتی با ثبت برند هم با خیال راحت به ارائه کالا یا خدمات خود ادامه دهید، هم اگر کسی از برند شما کپی برداری کرد، از آنها در مراجع قضایی شکایت کرده و علاوه بر اینکه فعالیت آنها را متوقف می کنید، حتی می توانید درخواست غرامت نیز، نمایید. همه این کارها زمانی امکانپذیر است که با ثبت نام تجاری، شما کلیه حقوق قانونی کالا یا خدمات خود را ثبت نمایید تا قانون از شما حمایت نماید.

  ثبت برند

  تمام برندهای حرفه‌ای و معروف چه در ایران ( میهن، ساحل چوب، بهران، اسنپ و…) و چه در خارج از ایران ( گوچی، مک دونالد، ایکیا و …) در همان نقطه شروع، فعالیت کسب و کارشان را با ثبت نام تجاری خود یا همان برندشان، شروع کردند تا زمانیکه معروف شدند نگران سوء استفاده از برندشان توسط افراد سودجو نباشند. ثبت نام تجاری در ایران به دو شکل فارسی و لاتین قابل انجام است همچنین می توان برند را به نام خودتان (حقیقی) یا به نام شرکت تان(حقوقی) و یا هر دو ثبت کنید، درضمن برند می تواند به نام چند نفر با درصد ثبت شود، طبق آخرین تغییرات ثبت نام و علامت تجاری در سامانه مالکیت های معنوی ایران در سال ۱۴۰۰، هر ماه می توانید یک برند به نام خودتان ثبت کنید و دو برند هم به نام شرکت تان. بنابراین محدودیتی برای ثبت نام تجاری کسب و کارتان، وجود ندارد.

  اما ثبت نام تجاری در کنار یک مشاور باتجربه، در زمان و هزینه شما صرفه جویی کرده و شما می توانید با برون سپاری این امر، به رشد کسب و کار خود بپردازید، کافیست فرم استعلام برند را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما بعد از بررسی با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی کنند.

  برای مشاوره رایگان ثبت شرکت، می توانید با شماره ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰ ویا کلیک بر روی اینجا، با مشاوران تهران ثبت تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ اقدام نمایید، همچنین می توانید با پر کردن فرم مشاوره ی سریع در هر زمان از شبانه روز، منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

  همین حالا تماس بگیرید