با تشکر، پیام شما به تهران ثبت ارسال گردید.
مشکلی در ارسال پیام رخ داد، لطفا مجددا تلاش نمائید. از ایجاد مشکل متاسفیم

اطلاعات تماس

آدرس: تهران، میدان ونک، نبش خیابان ونک، برج اداری آسمان، طبقه ششم، واحد ۶۰۱ الی ۶۱۱

تلفن : ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰

موبایل: ۰۹۲۱۳۴۹۶۳۶۳

ثبت تغییرات

مواردی که به هنگام ثبت شرکت، در اساسنامه درج می شود قابل تغییر است. یعنی ممکن است مؤسسین شرکت در شرایط و زمانی خاص به دلیلی، تصمیم به انجام تغییراتی در موارد موجود در اساسنامه از قبیل فعالیت، عنوان و نام شرکت و یا تغییراتی در اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل و یا محل شرکت بگیرند. اما نکته ای که وجود دارد این است که این تغییرات باید در اداره ثبت به صورت رسمی و قانونی بررسی و تایید شده و در رونامه رسمی کشور منتشر گردد. این بدین معنی است که اگر تغییراتی در صورتجلسه انجام و امضا شده باشد، اما در سامانه وارد نشده و در روزنامه رسمی آگهی نشده باشد، مورد قبول بانک ها و سازمان ها و … نخواهد بود.

برای ثبت تغییرات این چنینی در شرکت خود، در مرحله اول باید بنا به نوع تغییراتی که می خواهید انجام دهید، جلسات مجمع عمومی عادی، فوق العاده و یا هیئت مدیره را برگزار کنید تا بوسیله آن بتوانید صورتجلسه ای کاملا رسمی و قانونی را با امضای همه شرکا، به مراکز ثبتی ارائه کرده و مابقی مراحل را پیگیری نمایید. اداره ثبت شرکت ها نیز در صورت بررسی و تایید صحت صورت جلسه ارسالی و طی مراحل اداری آگهی تغییراتی صادر کرده و به درخواست شما رسیدگی می کند.

انواع ثبت تغییرات

 1. تغییر آدرس
 2. الحاق یا تغییر موضوع فعالیت شرکت
 3. تغییر نام شرکت
 4. انتخاب و تعیین سمت اعضای هیئت مدیره
 5. نقل و انتقال سهام
 6. افزایش سرمایه از طریق ورود شریک
 7. کاهش سرمایه از طریق خروج شریک
 8. اصلاح ماده اساسنامه(تمدید اعضایی هیئت مدیره و بازرسی)
 9. تغییر روزنامه کثیرالانتشار
 10. کاهش سرمایه
 11. افزایش سرمایه
 12. تصویب ترازنامه مالیاتی و سود و زیان سال مالی
 13. تأسیس شعبه
 14. انحلال شرکت

با توجه به اینکه مؤسسین شرکت قصد انجام چه نوع تغییراتی را داشته باشند، مدارک و مراحل متفاوتی لازم است که برای اطلاع از آن می توانید با مشاوران حقوقی تهران ثبت تماس بگیرید. تهران ثبت با بیش از 100 مشاور آموزش دیده و با تجربه می توانند شما را راهنمایی کرده و اطلاعات لازم را در مورد ثبت تغییرات موردنظر شما در اختیارتان قرار دهند. برای ارتباط با این مشاوران می توانید با شماره ی ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰ تماس حاصل فرمایید و یا به شماره ی واتساپ ما پیام دهید.

همین حالا تماس بگیرید