با تشکر، پیام شما به تهران ثبت ارسال گردید.
مشکلی در ارسال پیام رخ داد، لطفا مجددا تلاش نمائید. از ایجاد مشکل متاسفیم
تغییرات شرکت

اطلاعات تماس

آدرس: تهران، میدان ونک، نبش خیابان ونک، برج اداری آسمان، طبقه ششم، واحد ۶۰۱ الی ۶۱۱

تلفن : ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰

موبایل: ۰۹۲۱۳۴۹۶۳۶۳

ثبت لوگو برند فارسی و لاتین

امروزه، داشتن لوگو و برند، به طرز چشمگیری می تواند فروش کالا یا خدمات شما را افزایش دهد، زیرا وجه تمایز کالا و خدمات شما از دیگر محصولات همانا یک نام زیبا خواهد بود که معرف کیفیت مورد نظر مشتری می باشد و از طرفی لوگوی زیبا کمک به هویت بصری کالا یا خدمات شما می کند و شما می توانید به راحتی با ثبت لوگو برند فارسی و لاتین هم با خیال راحت به ارائه کالا یا خدمات خود ادامه دهید هم اگر کسی از لوگو یا برند شما کپی برداری کرد، از آنها در مراجع قضایی شکایت کرده و علاوه بر اینکه فعالیت آنها را متوقف می کنید، حتی می توانید درخواست غرامت نیز، نمایید. همه این کارها زمانی امکانپذیر است که با ثبت لوگو برند فارسی و لاتین، شما کلیه حقوق قانونی کالا یا خدمات خود را ثبت نمایید تا قانون از شما حمایت نماید.

تمام برندهای حرفه‌ای در همان نقطه شروع، فعالیت کسب و کارشان را با ثبت لوگو برند فارسی و لاتین شروع کردند تا زمانیکه معروف شدند نگران سوء استفاده از لوگو و برندشان توسط افراد سودجو نباشند.ثبت لوگو برند فارسی و لاتین می تواند هم به نام خودتان (ثبت برند حقیقی) انجام شود هم به نام شرکت تان(ثبت برند حقوقی). هر ماه می توانید یک برند به نام خودتان ثبت کنید و دو برند هم به نام شرکت تان. بنابراین محدودیتی برای ثبت لوگو و برند وجود ندارد.

برای مشاوره رایگان در خصوص مدارک و مراحل ثبت لوگو و برند فارسی یا لاتین روی دکمه قرمز رنگ بزنید و یا با شماره ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید همچنین می توانید یا با موبایل یکی از مشاوران تهران ثبت، از طریق این لینک به صورت تلفنی یا واتساپ در ارتباط باشید.

در مقاله هر آنچه درباره ی ثبت برند باید بدانید اطلاعات بیشتری در مورد برند آورده ایم که پیشنهاد میکنیم آن را مطالعه نمایید.

لازم به ذکر است برای صرفه جویی در زمان و هزینه های خود، قبل از اقدام به ثبت برند، حتما از طریق فرم استعلام برند، از اینکه نام مورد نظر شما قبلا توسط فرد یا شرکت دیگری به ثبت نرسیده است، اطمینان حاصل فرمایید. برای استعلام برند انتخابی خود، میتوانید به صورت رایگان از فرم استعلام برند تهران ثبت استفاده نمایید.

همین حالا تماس بگیرید