با تشکر، پیام شما به تهران ثبت ارسال گردید.
مشکلی در ارسال پیام رخ داد، لطفا مجددا تلاش نمائید. از ایجاد مشکل متاسفیم

اطلاعات تماس

آدرس: تهران، میدان ونک، نبش خیابان ونک، برج اداری آسمان، طبقه ششم، واحد ۶۰۱ الی ۶۱۱

تلفن : ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰

موبایل: ۰۹۲۱۳۴۹۶۳۶۳

ثبت لوگو و برند فارسی و لاتین

امروزه، ثبت برند، به طرز چشمگیری می تواند باعث قدرت یک شرکت یا کالا و محصول شود. در حقیقت، یک کالا یا محصول و یا حتی فعالیت، با نام خاصی که برایش در نظر گرفته شده است، در جهان شناخته می شود و این امر موجب آسودگی خاطر فروشنده و ارائه دهنده ی خدمات و همچنین اعتماد بیشتر مشتریان می شود. یک برند با اطلاعاتی که در مورد محصولات و خدمات شرکت ها می دهد باعث تمایز آنها در بازار رقابت سازمان ها می شود  به این ترتیب زمینه ی خاص شدن آن محصول یا خدمت را فراهم می کند.

برند تصمیم گیری برای خرید را برای مشتری آسان می کند. در حقیقت مشتری به برند به عنوان تولیدکننده محصول نگاه می کند، به همین جهت، به راحتی مسئولیت خرید خود را به تولیدکننده واگذار میکند. حسی که برند برای مشتری ایجاد می کند باعث می شود به محصول راحت تر اعتماد کرده و خرید خود را دوباره تکرار کند و به این صورت به نحوی با تولید کننده پیمان ببندد.

برند برای فروشنده و صاحب امتیاز معنای متفاوتی از نگاه مشتری دارد. به این جهت که فروشنده برند را مبنایی برای رقابت و روشی برای خرید و فروش آسان و همچنین صیانت از ویژگی های منحصر بفرد تولیدکننده می داند. همچنین در نهایت برند از دید فروشنده و تولیدکننده وسیله ای است برای کسب سود مالی.

حال که با مفهوم برند آشنا شده اید، باید  بدانید که برندها دارای نماد یا علامتی هستند که به آن علامت تجاری و به بیان معمول لوگو گفته می شود. لوگو از استفاده شدن برند شما توسط دیگران جلوگیری می کند. به عبارتی دیگر لوگو ابزاری ساده و مختصر است که با استفاده از یک علامت به معرفی کسب و کار می پردازد. پس واضح است که پیام نهفته در لوگو، از ظاهر آن مناسب تر است.

در ادامه به بررسی مراحل ثبت برند و مدارک مورد نیاز برای آن می پردازیم.

لازم به ذکر است برای صرفه جویی در زمان و هزینه های خود، قبل از اقدام به ثبت برند، حتما از طریق فرم استعلام برند، از اینکه نام مورد نظر شما قبلا توسط فرد یا شرکت دیگری به ثبت نرسیده است، اطمینان حاصل فرمایید. برای استعلام برند انتخابی خود، میتوانید به صورت رایگان از فرم استعلام برند تهران ثبت استفاده نمایید.

مراحلی که برند برای ثبت شدن باید طی کند:

  1. ثبت اظهارنامه
  2. بررسی اظهارنامه توسط کارشناسان
  3. پیش نویس آگهی تقاضا
  4. انتشار آگهی تقاضا
  5. پرداخت حق الثبت
  6. انتشار آگهی رسمی
  7. دریافت گواهی ده ساله

مشاوران تهران ثبت با تجربه ی چندین ساله ی خود در حوزه ی ثبت برند و لوگو، می توانند شما را راهنمایی کرده و در این مسیر همراه شما باشند. برای ارتباط با این مشاوران و دریافت مشاوره ی رایگان می توانید با شماره ی ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰ تماس حاصل فرمایید و یا به شماره ی واتساپ ما پیام دهید.

همین حالا تماس بگیرید