قبل از شرح استعلام آنلاین برند تجاری نیاز به ذکر این نکته است که ثبت برند به دو صورت حقیقی و حقوقی امکان‌پذیر است. از حیث قابلیت‌ها و کاربرد، این دو نوع ثبت برند، تفاوت و شباهت‌هایی با یکدیگر دارند. بهتر است که با مراجعه به بخش ثبت برند تجاری، اطلاعات کافی را در خصوص ثبت آنلاین برند تجاری، بدست آورید.

استعلام آنلاین برند تجاری، فرایندی است الزامی که قبل از ثبت برند و یا درخواست ثبت آنلاین برند، می‌بایست حتماً انجام گردد تا از آزاد بودن برند تجاری مربوطه اطمینان حاصل گردد. متاسفانه برخی از موسسات و یا افرادی که بصورت غیر حرفه‌ای در حوزه ثبت شرکت‌ها وارد شده‌اند، در ازای دریافت مبالغی هنگفت، اقدام به استعلام برند و اعلام نتیجه آن به مشتریان می‌کنند.

تهران ثبت این افتخار را دارد که بعنوان اولین شرکت ثبتی در این حوزه، استعلام آنلاین برند را بصورت کاملاً رایگان و سریع برای شما مشتریان گرامی انجام دهد. کافیست فرم زیر را به درستی تکمیل نمائید تا استعلام برند تجاری شما، در سریع‌ترین زمان ممکن انجام و به شما اطلاع رسانی گردد.

در صورتیکه پیامک‌های تبلیغاتی تلفن همراه خود را مسدود نکرده باشید، اطلاعات مربوطه از طریق سامانه امور ثبت شرکتها، تهران ثبت برایتان ارسال خواهد گردید.

اگر میخوای بدونی که برندی رو قبلا کسی ثبت کرده یا اینکه برندت اصلا قابل ثبته، این فرم رو کامل کن تا کارشناس "تهران ثبت" واست بررسی کنه و نتیجه رو بهت اطلاع بده