درباره ما

شرکت تهران ثبت با هدف تسهیل در انجام امور ثبتی شرکتها و شفافیت در هزینه و خدمات و تسریع در ارائه خدمات در سال 1392 تاسیس گردید.این مجموعه با استفاده از پیشرفته ترین سیستم اتوماسیون اداری و زبده ترین وکلای ثبتی و حقوقی و کارآزموده ترین مشاوران حوزه ثبتی، به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود نائل شده است که خروجی آن همان رضایت حداکثری خدمات گیرندگان می باشد. چرا که در کوتاه ترین زمان ممکن، سفارشات اخذ شده را با بالاترین کیفیت و هزینه شفاف، تقدیم به حضور کرده است.

تغییرات شرکت

تهران ثبت علاوه بر ارائه ی خدمات در ایران، در خارج از کشور از جمله انگلستان، مالزی، فرانسه و سوئد نیز دارای نمایندگی می باشد و در زمینه های ثبت، خرید و فروش و تغییرات شرکت ها و مؤسسات غیرتجاری، رتبه بندی شرکت ها، انحلال شرکت، پلمب دفاتر قانونی، امور مالی و مالیاتی، ثبت نماد اعتماد الکترونیکی(اینماد)، استعلام و ثبت برند، خرید و فروش برند آماده، ثبت لوگو، اخذ و یا تمدید کارت بازرگانی، ثبت طرح صنعتی، ثبت اختراع و ایده، جواز تأسیس، گواهینامه استاندارد و ایزو فعالیت می کند. بزرگترین هدف تهران ثبت جلب اعتماد و رضایت مخاطبان خود بوده و در این راستا از هیچ کوششی فروگذار نمی کند.

تهران ثبت با توجه به بزرگترین دغدغه مشتریان گرامی که همانا اطلاع از روند پیشرفت مراحل اداری سفارشات است، چاره گشایی نموده و بصورت مستمر و دائم با پنل اختصاصی ارائه شده به مشتریان، امکان نظارت کامل و دقیق بر روند انجام سفارش را ایجاد کرده است.

ما مفتخریم که بواسطه نوآوری و درک صحیح نیازهای ثبتی هموطنانمون، مشتریان زیادی را از سراسر کشور جذب و همراهی کنیم که در ذیل نام برخی از آنها ذکر می گردد:
1. گروه صنعتی میهن
2. شرکت صنایع امرسان
3. صنایع کابل کرمان
4. شرکت مخابرات ایران

همچنین با گسترش و توسعه بازار و نیز نیازسنجی واحد تحقیق و توسعه، اقدام به ارائه خدمات تکمیلی در حوزه مالی و مالیاتی و نیز پشتیبانی دیجیتال مارکتینگ در قالب زیرمجموعه های این هلدینگ با نام تجاری تهران حسابرس نموده ایم.

قطعاً اموری از قبیل ثبت شرکت و برند و … بدون مشاوره گرفتن از افراد متخصص، در آینده شما را با مشکلات متعددی رو به رو کرده و ممکن است خسارات مالی زیادی را به شما تحمیل کند. تهران ثبت با افزون بر 100 نفر از وکلای خبره و با تجربه و مشاوران آموزش دیده، آماده ی مشاوره و خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد. هدف ما انجام فعالیت های حقوقی شما به بهترین شکل و در کنار افراد با تجربه و آگاه است.

اطلاعات تماس

آدرس: تهران، میدان ونک، نبش خیابان ونک، برج اداری آسمان، طبقه ششم، واحد ۶۰۱ الی ۶۱۱

تلفن : ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰

موبایل: ۰۹۲۱۳۴۹۶۳۶۳

با یکبار استفاده از خدمات تهران ثبت، خود را برای همیشه از پیگیری در ادارات و سازمان‌ها دور کنید و خاطرجمع باشید که تمام تلاش تهران ثبت در راستای سفارشات شما خواهد بود.

پیام مدیر

همیشه در کنار شما

مشاوره رایگان

۲۹ کارشناس حقوقی آنلاین هستند.
۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰

    نوع مشاوره:

    با ارسال اطلاعات بالا، موافقت خود را جهت دریافت تماس و پیامک اعلام می‌کنم.