اخذ ایزو

اخذ ایزو

استانداردی با اعتبار جهانی

اخذ انواع ایزو

سازمان بین المللی ایزو هزاران ایزو در زمینه‌ها و موضوعات مختلف به شرکت‌های متقاضی با توجه به شرایط شان اعطا می‌کند. علاوه بر اینکه علامت ایزو بر روی محصولات شما درج می‌شود، نمایانگر تعهد شما به مشتریان و جامعه می‌باشد. در حقیقت با داشتن ایزو شما کیفیت و ثبات محصول خود را به اطلاع مشتریان‌تان می‌رسانید و اعتبار خوبی کسب می‌کنید. استاندارد ایزو مختص محصول نیست و سازمان‌ها هم می‌توانند انواع ایزو را اخذ نمایند. جهت اخذ مشاوره رایگان اخذ ایزوی متناسب با سازمان یا فعالیت یا محصول خود با ما تماس بگیرید تا مشاوران با تجربه تهران ثبت شما را در این زمینه یاری کنند.

میزان پیشرفت اخذ پرونده‎‌های ایزو ۹۰۰۱ 95%
ایزوهای اخذ شده در ۱ ماه 42%
درخواست ایزوهای بیشتر از ۱ عدد 71%
مشاوره رایگان اخذ ایزو
ارسال پیامک مشاوره رایگان اخذ ایزو  لطفا عدد نهایی را در کادر زیر درج نمایید.

  مشاوره رایگان تنظیم انواع صورتجلسات
  ارسال پیامک مشاوره رایگان تنظیم انواع صورتجلسات   لطفا عدد نهایی را در کادر زیر درج نمایید.

   محبوب‌ترین ایزوها در ایران

   دپارتمان ایزوی تهران ثبت با بیش از ۵ سال سابقه و اخذ بیش از ۵۰۰ ایزو، شما را در اخذ ایزوی مربوط به کسب و کارتان و همچنین مدارک مورد نیاز جهت اخذ و مراحل  راهنمایی  های لازم را به شما عزیزان ارائه می کند.  ایزوهای زیر بیشترین درخواست را در طی این سالیان از طرف مشتریان تهران ثبت تا به امروز داشته اند. شما هم برای سازمان یا خدمات یا محصول خود ایزوی مربوطه را با راهنمایی مشاوران تهران ثبت اخذ نمایید.

   ISO 9001 32%
   ISO 10004 28%
   ISO 10001 19%
   ISO 22000 15%
   ISO 45001 6%

   چرا به تهران ثبت اعتماد کنم؟

   چون برندهای بزرگ ایران امور ثبتی شونو به تهران ثبت واگذار کردن…

   برندهای بزرگ چجوری به تهران ثبت اعتماد کردن؟ با پیشنهاد همکاران یا کارمندان یا مشتری‌هاشون که امور ثبتی‌شونو قبلا به تهران ثبت سپرده بودن و از کیفیت بی‌نظیر خدمات ثبتی راضی بودند. بیش از ۷۰%  مشتری‌های تهران ثبت، پیشنهاد کسانی بوده که در گذشته،حداقل یکبار از خدمات ما استفاده کرده‌اند.

   نمونه کارهای تهران ثبت
   مشتریان تهران ثبت
   تماس فوری با ۵۰+ کارشناس تهران ثبت