ثبت طرح صنعتی

ثبت طرح صنعتی

خلاقیتت رو ثبت کن!

ثبت طرح صنعتی

طبق قوانین ایران، هرگونه ترکیب خطوط یا رنگ‌ها، شکل سه بعدی با خطوط، بارنگ یا بدون رنگ به طوری که به تولید محصولی یا فرآورده‌ای منتهی شود طرح صنعتی محسوب می‌گردد. طرح صنعتی جدید قابل ثبت می‌باشد و باید با طرح‌های قبلی حداقل ۷۰% تفاوت داشته باشد.

دپارتمان ثبت اختراع و طرح صنعتی تهران ثبت با حدود یک دهه تجربه می‌تواند شما را در امر ثبت طرح صنعتی‌تان راهنمایی کند و طرح توجیهی متناسب با طرح را تنظیم نماید تا احتمال ثبت طرح صنعتی شما را چندین برابر بالا ببرد.

دکوراسیون داخلی 83%
جواهر و اکسسوری 90%
لوازم برقی و صنعتی 73%
مشاوره رایگان ثبت طرح صنعتی
ارسال پیامک مشاوره رایگان ثبت طرح صنعتی  لطفا عدد نهایی را در کادر زیر درج نمایید.

  مشاوره رایگان ثبت بسته‌بندی محصول
  طراحی بسته‌بندی محصول
  ارسال پیامک مشاوره رایگان ثبت بسته‌بندی محصول   لطفا عدد نهایی را در کادر زیر درج نمایید.

   ثبت بسته‌بندی محصولات

   یکی از مواردی که فروش محصول شما را بسیار بالا می‌برد، نوع بسته‌بندی آن می‌باشد، بنابراین باید از این خلاقیت که زمان و هزینه برای آن صرف شده است، محافظت کرد تا فروش انحصاری محصول با شکل ظاهری مد نظرتان فقط برای شما باشد.

   دپارتمان ثبت اختراع و طرح صنعتی تهران ثبت با تجربه حدود یک دهه و ثبت انواع بسته بندی محصولات مواد غذایی، آرایشی بهداشتی و … می‌تواند شما را در طراحی بسته‌بندی محصول و ثبت آن راهنمایی کند.

   بسته بندی مواد غذایی 98%
   بسته بندی آرایشی بهداشتی 91%
   سایر بسته بندی‌ها 85%

   چرا به تهران ثبت اعتماد کنم؟

   چون برندهای بزرگ ایران امور ثبتی شونو به تهران ثبت واگذار کردن…

   برندهای بزرگ چجوری به تهران ثبت اعتماد کردن؟ با پیشنهاد همکاران یا کارمندان یا مشتری‌هاشون که امور ثبتی‌شونو قبلا به تهران ثبت سپرده بودن و از کیفیت بی‌نظیر خدمات ثبتی راضی بودند. بیش از ۷۰%  مشتری‌های تهران ثبت، پیشنهاد کسانی بوده که در گذشته،حداقل یکبار از خدمات ما استفاده کرده‌اند.

   نمونه کارهای تهران ثبت
   مشتریان تهران ثبت
   تماس فوری با ۵۰+ کارشناس تهران ثبت