تهران ثبت

سامانه تخصصی ثبت شرکت‌ها، نام و علائم تجاری

شرکت تدارک هنر راهبردی نارون در سال ۱۳۹۳ توسط شهنام صنعتگر، با هدف بهبود فرآیند ثبت قانونی کسب و کارها، میسر نمودن خدمات آنلاین و راه اندازی اولین اپلیکیشن ثبتی به نام” مدیریت امور ثبتی- تهران ثبت” راه اندازی شد و در همان سال، نام و علامت تجاری ” تهران ثبت” ثبت گردید. در ۲ سال نخست فعالیت با توجه به تجربه بالای مدیران و اعتماد مشتریان، خیلی زود فضای کار تهران ثبت از یک واحد ۱۵۰ متری به یک طبقه از برج معروف تهران به نام ” آسمان ونک” با ۱۱ واحد تبدیل شد و با بکارگیری نیروی باتجربه و حرفه‌ای علاوه بر خدمات ثبتی، خدمات مالی را هم به منظور رفاه مشتریان به فعالیت های خود اضافه کرد. برای آشنایی با خدمات تهران ثبت اینجا کلیک کنید.

تلفن سامانه
عکس های بیشتر

برند و لوگوهای موسسه تهران ثبت

طبق نظرسنجی های دوره‌ای مشتریان تهران ثبت، عنوان های زیر به ترتیب علت انتخاب تهران ثبت می باشد:

بی شک تجربه بالا، اولین عامل اعتماد مشتریان تهران ثبت می‌باشد. مدیران تهران ثبت بیش از  ۳۰ سال سابقه امور ثبتی دارند، همچنین پرسنل تهران ثبت از افراد با سابقه در این زمینه می‌باشند، بنابراین با توجه به تجربه بالای مدیران و پرسنل، در سریعترین زمان ممکن، امور ثبتی شما را انجام می دهند. برای درخواست مشاوره از طریق تلفن سامانه کلیک کنید.

با شماره گیری تلفن تهران ثبت (۱۲۰ خط) می‌توانید در تایم اداری مشاوره رایگان برای امور ثبت شرکت‌ها، نام و علائم تجاری، اخذ مجوز فعالیت با توجه به حوزه فعالیتتان و… بگیرید. همچنین می توانید از طریق واتساپ یا تلگرام، نیز با ما در ارتباط باشید.

استفاده از تکنولوژی مناسب برای تسهیل امور، اصل جدا نشدنی از تهران ثبت می باشد که در همان سال اول برنامه ریزی و اجرایی شد، با کمک اتوماسیون تهران ثبت، هم مدیریت امور مشتریان با کیفیت بالایی انجام می شود و هم امور قرارداد ها، فاکتور و اطلاع از آخرین وضعیت پرونده در هر زمان از شبانه روز. کافیست یکبار کیفیت خدمات تهران ثبت را امتحان کنید. برای مشاوره رایگان کلیک کنید.

شما می توانید در هر  زمان از شبانه روز  با تلفن سامانه تهران ثبت تماس بگیرید و با وارد کردن شماره قرارداد، از آخرین وضعیت آن از طریق تلفن گویا اطلاع یابید، همچنین می‌توانید با درج شماره قرارداد خود در پیامک (SMS) به شماره تهران ثبت نیز در کمتر از چند ثانیه از آخرین وضعیت پرونده ثبتی خود در هر زمان از شبانه روز مطلع شوید.

تهران ثبت با بهره گیری از اساتید باتجربه و برنامه ریزی های آموزش ضمن خدمت پرسنل، با هماهنگی دپارتمان تضمین کیفیت و منابع انسانی، اقدام به آموزش و ارزیابی مشاوران خود در طی همکاری با مجموعه می کند. برای مشاوره رایگان ار طریق تلفن ثابت یا تلگرام یا واتساپ اقدام نمایید

شماره و اطلاعات ثبتی مشتریان تهران ثبت به هیچ عنوان به جایی نشت نمی کند زیرا با استفاده از اتوماسیون اختصاصی تهران ثبت، مدارک ثبت می گردد و افراد با سطوح دسترسی بالا که تعداد بسیار کمی در مجموعه تهران ثبت می باشند، قادر به دیدن مشخصات می باشند.

تهران ثبت با استفاده از نیروهای متخصص و آموزش‌های  دوره‌ای، اتوماسیون، سیستم دوره ای نظرسنجی و …  جایی برای نارضایتی مشتریان باقی نگذاشته و با داشتن حجم بسیار بالای مشتریان، دارای دپارتمان امور مشتریان، برای پیگیری نارضایتی مشتریان محترم می باشد و کاملا پرونده پیگیری و صوتجلسه می شود. بنابراین اصلا نگران نباشید، کوچکترین نارضایتی پیگیری و رفع می گردد. در صورتیکه از روند امور ثبتی خود در تهران ثبت رضایت کافی ندارید لطفا کلیک کنید.

مورد اعتماد برندهای بزرگ

درخواست مشاوره رایگان

اپلیکیشن مدیریت امور ثبتی – تهران ثبت

اولین اپلیکیشن نسخه IOS و اندروید در زمینه امور ثبتی، اپلیکیشن تهران ثبت می باشد که علاوه بر اطلاع رسانی های طبقه بندی شده شامل آخرین بخشنامه ها و تغییرات و بیش از 10 ها ساعت ویدئوی آموزشی و پادکست می باشد. برای دانلود کلیک کنید.

App Store Badge
Google Play Badge

مشاوران حرفه‌ای تهران ثبت آماده راهنمایی شما در ثبت قانونی کسب و کارتان هستند.

امروز با مشاوران تهران ثبت تماس بگیرید تا هر چه سریعتر کسب و کارتان قانونی شود.

مشاوره رایگان

در هر زمان  می تونید با یکی از ۵۰ مشاور تهران ثبت از طریق تلفن، موبایل، واتساپ یا تلگرام تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره شوید.

پیگیری پرونده ۲۴ ساعته

با ارسال شماره قرارداد خود به تلفن ۰۲۱۴۳۹۰۲۰۰۰ در هر زمان از شبانه روز، در کمتر از چند ثانیه از آخرین وضعیت آن از طریق سامانه SMS هوشمند تهران ثبت،  مطلع شوید.

سرعت بالا

امور اداری در تهران ثبت، فرآیند محور بوده و طبق اتوماسیون اختصاصی تهران ثبت پیش می‌رود، بنابراین پرونده شما هیچ وقت راکد نیست و مدام درحال تکمیل و اتمام خدمات می‌باشد.

همین حالا تماس بگیرید