با منابع انسانی تهران ثبت آشنا شوید.

دپارتمان‌ مدیریت مشتریان (CRM)، دپارتمان ثبت نام و علائم تجاری، دپارتمان ثبت و تغییرات شرکت‌ها، دپارتمان اخذ مجوز، دپارتمان تضمین کیفیت، دپارتمان منابع انسانی، دپارتمان آی تی، دپارتمان بازاریابی، دپارتمان مالی، دپارتمان مدیران قرارداد، دپارتمان مشاوران حقوقی تهران ثبت

مشاوره رایگان با ۵۰+ مشاور حرفه‌ای تهران ثبت

عکس های بیشتر در اینستاگرام تهران ثبت

دپارتمان مدیریت مشتریان (CRM)

زمانیکه شما برای اولین بار با تهران ثبت ارتباط می‌گیرید از این بخش کلیه درخواست ها و نحوه آشنایی شما در نرم افزار اختصاصی مدیریت مشتریان (CRM) ثبت، بررسی و تماس به کارشناس مربوطه متصل می‌گردد.

تماس با دپارتمان CRM تهران ثبت
ثبت شرکت در تهران ثبت

دپارتمان (VIP)

تهران ثبت با دارا بودن ۱۰+ پارکینگ رایگان و پرداخت هزینه اسنپ شما عزیزان، مشاوره حضوری ثبتی را بسیار راحت‌تر کرده‌ است برای استفاده از این امکانات با مشاور خود هماهنگ فرمایید.

رزرو پارکینگ‌های رایگان تهران ثبت

دپارتمان تکمیل مدارک

بعد از عقد قرارداد تیم تکمیل مدارک با شما تماس می‌گیرند تا پرونده شما را تکمیل کنند. بنابراین هیچ پرونده‌ای در تهران ثبت به علت نقص مدارک برگشت داده نمی‌شود.

تماس با ذپارتمان تکمیل مدارک تهران ثبت

دپارتمان مشاوران ۱

تهران ثبت ۴ دپارتمان مشاوران حقوقی و ثبتی دارد،اولویت استخدام در تهران ثبت با دانش آموخته رشته‌های حقوق یا مدیریت با درجه عالی از مراکز علمی معتبر ایران می‌باشند.

تماس با کارشناسان تهران ثبت

دپارتمان مشاوران ۲

۵۰+ کارشناس حقوقی در تهران ثبت مشغول به کار هستند و در برنامه آموزش ضمن خدمتی که دپارتمان تضمین کیفیت تدارک دیده است، به شکل دوره‌ای شرکت می‌کنند.

تماس با کارشناسان تهران ثبت

دپارتمان مشاوران ۳

تمامی مشاوران تهران ثبت در آزمون‌های فصلی شرکت می‌کنند تا اطلاعات خود را محک زده و جوایز ارزنده‌ای که مدیران تهران ثبت تدارک دیده‌اند را از آن خود کنند.

تماس با کارشناسان تهران ثبت

دپارتمان مشاوران ۴

دپارتمان مشاوران مدام در حال آموزش فروش و تکمیل تارگت فروش هستند و در صورت تکمیل تارگت هر ۴ گروه مشاوران، پنجشنبه‌ مرخصی تشویقی خواهند داشت.

تماس با کارشناسان تهران ثبت

دپارتمان مدیران قرارداد

این بخش شامل ۶ پارتیشن می‌باشد تا مراجعان حضوری تهران ثبت، کمترین زمان را بابت انتظار مشاور ثبتی طی کنند، در این قسمت امکاناتی چون وای فای رایگان، سرو نوشیدنی سرد و گرم و … برای پذیرایی شما عزیزان ارائه می‌گردد.

تماس با مدیران قرارداد تهران ثبت

دپارتمان ثبت شرکت و تغییرات

ثبت انواع شرکت و موسسه و تنظیم وثبت صورتجلسه تغییرات شرکت‌ها در این دپارتمان انجام می‌گردد. لازم به ذکر است که اعضای این دپارتمان بالای ۵ سال سابقه در این زمینه را دارند و در کار خود حرفه‌ای هستند.

تماس با دپارتمان ثبت شرکت تهران ثبت

دپارتمان ثبت برند

ثبت نام و علائم تجاری فارسی و لاتین در این بخش انجام می‌گردد. اعضای این دپارتمان با سابقه بیش از ۵ سال، حرفه‌ای ترین خدمات ثبت شرکت در ایران را ارائه می‌دهند.

تماس با دپارتمان ثبت برند تهران ثبت

دپارتمان تحصیداری

دریافت و ارسال مدارک ثبتی شما توسط پیک‌های تهران ثبت یا پست از این قسمت با نهایت سرعت انجام می‌پذیرد.

تماس با دپارتمان تحصیلداری تهران ثبت

دپارتمان مجوز

اخذ انواع مجوز شامل جواز کسب، جواز کسب و کار اینترنتی، پروانه بهره برداری، جواز تاسیس و … و همچنین اخذ انواع ایزوها مطابق با فعالیت و سازمان‌ها توسط این دپارتمان انجام می‌گردد.

تماس با دپارتمان اخذ مجوز تهران ثبت

دپارتمان منابع انسانی

 بخش ما همواره در تلاش برای برگذاری رویداد یا مسابقه، برای تثبیت انگیزه و روحیه پرسنل تهران ثبت می‌باشد و همچنین به نیروهای جدید، حرفه‌ای و باتجربه، شانس همکاری در تهران ثبت راه می‌دهد.

تماس با دپارتمان منابع انسانی تهران ثبت

دپارتمان آی تی (IT)

استفاده از به روزترین ابزار تکنولوژی، اتوماسیون اختصاصی تهران ثبت، نرم افزار مدیریت مشتریان یکپارچه و نرم افزار مالی یکپارچه تهران ثبت حاصل خدمات این دپارتمان می‌باشد همچنین تولید محتوای سایت‌ها و شبکه های اجتماعی نیز از امور زیر مجموعه آی تی می‌باشد.

تماس با دپارتمان آی‌تی تهران ثبت

دپارتمان مالی

اعضای تیم مالی تهران ثبت با استفاده از نرم افزار یکپارچه کمتر از ۲۴ ساعت تایید پرداخت شما را با پیامک اتوماتیک اطلاع رسانی می کنند و در روال انجام پرونده و دریافت پیش فاکتور و فاکتور رسمی خدمت رسان شما عزیزان می‌باشند.

تماس با دپارتمان مالی تهران ثبت
تلفن سامانه