خدمات ثبتی و مالی

تهران ثبت

تهران ثبت با بیش از ۳۰ سال سابقه در امور ثبتی، و با همکاری تیم مالی حرفه ای و با تجربه، خدمات زیر را به شما ارئه می دهد.

دریافت فایل PDF خدمات تهران ثبت

ثبت انواع شرکت

ثبت شرکت متناسب با فعالیت و اهداف شما.

ثبت شرکت بهترین گزینه برای اعتبار بخشیدن به کسب و کارتان می باشد. با ثبت شرکت شما می توانید فعالیت قانونی خود را شروع کنید. همه کسب و کارهای موفق خارجی مانند مایکروسافت، اپل و یا کسب و کارهای داخلی مانند دیجیکالا، اسنپ و … با ثبت شرکت به طور قانونی، به فعالیت خود اعتبار بخشیدند.

درخواست مشاوره رایگان ثبت شرکت

ثبت نام و علامت تجاری

راهکار تمایز بین رقبا

انتخاب نام برای هر کسب و کاری اجتناب ناپذیر است، برای عدم سوء استفاده باید آن را با ثبت برند انحصاری کرد تا هم از حمایت های قانونی ثبت لوگو برند استفاده کنید و هم ثبت برند می تواند یک دارایی ارزشمند در کسب و کار شما باشد، همچنین می توانید با اعطای نمایندگی و فرانچایز سهم خوبی از بازار را از آن خود کنید.

درخواست مشاوره رایگان ثبت برند

تنظیم صورتجلسات

ثبت تغییرات شرکت‌ها در روزنامه رسمی کشور

انواع تغییرات شرکت شامل:  افزایش یا کاهش سرمایه، ورود یا خروج اعضا، تغییر سمت اعضا، تغییر موضوع شرکت، تغییر آدرس شرکت، تغییر دارندگان حق امضاء، نقل و انتقال سهام (در شرکت های سهامی خاص) تغییر اساسنامه، انتخاب یا تمدید بازرسان و اعضای هیئت مدیره و …

درخواست مشاوره رایگان تنظیم صورتجلسات

اخذ کارت بازرگانی

مجوز صادرات و واردات کالا و ثبت برند لاتین

قابل صدور برای اشخاص حقیقی و حقوقی برای انجام فعالیت های تجاری، خدماتی، موردی، تولیدی یا صنعتی. عضویت در اتاق بازرگانی مزایای بسیاری دارد و امکان شرکت در نمایشگاه های داخلی و بین المللی با این کارت میسر می باشد.

درخواست مشاوره رایگان اخذ کارت بازرگانی

اخذ کد اقتصادی

یکی از تکالیف قانونی بعد از ثبت شرکت

کد اقتصادی ۱۲ رقمی، نمایانگر پرونده مالیاتی کسب و کار شما می‌باشد. همچنین برای شرکت در مزایدات و مناقصات، رتبه بندی شرکت و… نیاز به کد اقتصادی می‌باشد.

مشاوره رایگان اخذ کد اقتصادی

اخذ مجوز فعالیت

اخذ مجوز انواع کسبو کارها و مجوز مشاغل خانگی

ثبت برند فقط با مجوز فعالیت امکان‌پذیر می‌باشد، همچنین ثبت برخی شرکتها با توجه به موضوع فعالیت‌شان، فقط با داشتن مجوز امکان‌پذیر می‌باشد. انواع مجوزها در تهران ثبت قابل اخذ می باشد.

مشاوره رایگان اخذ مجوز فعالیت

اخذ اینماد

استاندارد سایت و فروشگاه‌های اینترنتی

کلیه سایت‌هایی که کالا یا خدماتی برای فروش دارند برای جلب اعتماد مشتری نماد الکترونیک یا اینماد دارند، همچنین شرط لازم برای اقدام اخذ مجوز کسب و کار اینترنتی، نیز می‌باشد.

مشاوره رایگان اخذ نماد اعتماد الکترونیکی

اخذ ایزو

استاندارد بین المللی سازمان‌ها

رعایت استاندارد عرضه محصولات و خدمات امری بسیار مهم است که با داشتن ایزو محقق می‌گردد. همچنین ایزو یکی از راه‌ها افزایش اعتماد مشتری می‌باشد.

مشاوره رایگان اخذ ایزو

ثبت اختراع

محصول یا فرآیند جدید

حق ثبت اختراع ۱۰۰% انحصاری و متعلق به مخترع آن یا نماینده قانونی وی می‌باشد. با ثبت پتنت به راحتی می‌توانید از حمایت و مزایای قانونی آن بهره‌مند گردید.

مشاوره رایگان ثبت اختراع

ثبت طرح صنعتی

ثبت طراحی محصول

برای جلوگیری از سوء استفاده رقبا، از طراحی یا بسته‌بندی محصولاتتان می‌توانید آن را به عنوان طرح صنعتی ثبت کنید تا از حمایت‌های قانونی بهره‌مند گردید.

مشاوره رایگان ثبت طرح صنعتی

امور مالی و مالیاتی

انجام کلیه امور حسابداری و حسابرسی

یکی از مهمترین دغدغه‌های کسب و کارها مسائل مالی و مالیاتی آن می‌باشد که تهران ثبت با داشتن برترین مدیران مالی این مشکل را حل کرده است.

درخواست مشاوره رایگان مالی و مالیاتی

پلمب دفاتر

یکی از تکالیف قانونی بعد از ثبت شرکت

دفاتر تجاری مهم‌ترین بخش مالی و مالیاتی هر شرکتی محسوب می‌شوند، پلمب دفاتر به صورت ۵۰، ۱۰۰ و ۲۰۰ برگ قابل دریافت می‌باشد.

مشاوره رایگان اخذ پلمب دفاتر

چرا به تهران ثبت اعتماد کنم؟

چون برندهای بزرگ ایران امور ثبتی شونو به تهران ثبت واگذار کردن…

برندهای بزرگ چجوری به تهران ثبت اعتماد کردن؟ با پیشنهاد دوستان، همکاران، مشتریان و …  که امور ثبتی‌شونو قبلا به تهران ثبت سپرده بودن و از کیفیت بی‌نظیر خدمات ثبتی راضی بودند. بیش از ۷۰%  مشتری‌های تهران ثبت، پیشنهاد کسانی بوده که در گذشته،حداقل یکبار از خدمات ما استفاده کرده‌اند.

کافیه یکبار تجربه استفاده از خدمات تهران ثبت را داشته باشید تا شما هم تهران ثبت را به دیگران پیشنهاد دهید.

درخواست مشاوره رایگان
همه مشتریان تهران ثبت

مشاوره آنلاین فوری

۵۰+ مشاور تهران ثبت منتظر راهنمایی به شما هستند.


    لطفا عدد نهایی را در کادر زیر درج نمایید.

    اپلیکیشن مدیریت امور ثبتی

    سال ۹۳ اولین اپلیکیشن ثبتی ایران به نام مدیریت امور ثبتی تهران ثبت، با هدف اطلاع رسانی و تسهیل امور ثبتی راه اندازی شد که با استقبال بسیار خوب کاربران از تمام نقاط ایران مواجه شد.

    App Store Badge
    Google Play Badge